Author: r***6
Date:
Review: Value for money: Yes Hair Softness: Really soft and also looks very nice Comfortable to wear: Yes
Màu sắc: SNATURAL/30
Price: 567.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Rooted & Ombre |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNautral/99J |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 103 g |
| Đầu | 56 cm |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| SKU | sb2501081573285221 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 4762761 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: r***6
Date:
Review: Value for money: Yes Hair Softness: Really soft and also looks very nice Comfortable to wear: Yes
Màu sắc: SNATURAL/30
Author: f***0
Date:
Review: Value for money: yes, very good quality Hair Softness: it' s soft Comfortable to wear: comfortable to wear True to length: the true to length Qualité de la Lace: very good quality
Màu sắc: SNATURAL/30
Author: t***0
Date:
Review: soft and nice to have 💕💕💕💕🥳💝💕💕
Màu sắc: SNatural
Author: s***o
Date:
Review: wonderful l like it
Màu sắc: SNatural
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm